Dostawa

Czas dostawy
Czas dostawy na podany w zamówieniu adres w normalnym toku czynności będzie wynosił od trzech do pięciu dni roboczych od chwili przyjęcia zamówienia.

Sposoby wysyłki
Na terenie Polski zapewniamy następujące formy wysyłki:CHINA POST,DHL
Darmowa przesyłka od 212.3 zł!

Adres dostawy a adres na rachunku
Podczas składania zamówienia możesz podać inny adres dostawy niż adres na rachunku. Adres dostawy potrzebny jest w celu realizacji wysyłki.

Automatyczne wiadomości o statusie zamówienia
Prosimy również zwrócić uwagę na następujące zalecenia dotyczące bezpieczeństwa:

- Sklep internetowy taniekoszulkipilkarskie.com – oprócz ewentualnych pytań dotyczących bieżących zamówień internetowych – w żadnym przypadku i nigdy bez podania Twojego numeru zamówienia, zarówno telefonicznie, jak i pocztą elektroniczną, nie prosi o podanie danych osobowych.
- W razie otrzymania wiadomości e-mail ze sklepu internetowego taniekoszulkipilkarskie.com, co do której autentyczności masz wątpliwości, należy bez wahania skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta, który niezwłocznie sprawdzi, czy otrzymana wiadomosć e-mail rzeczywiście została wysłana przez taniekoszulkipilkarskie.com.

Kontakt ze sklepem internetowym koszulkirowerowe.com
Adres e-mail: [email protected]

Najważniejsze wiadomości e-mail, które są wysyłane do Ciebie w trakcie realizacji zamówienia, zostały krótko opisane poniżej:

Potwierdzenie otrzymania zamówienia
Wiadomość e-mail "Potwierdzenie otrzymania zamówienia" jest wysyłana bezpośrednio po dokonaniu zakupu. Umowa kupna staje się wiążąca z chwilą przyjęcia zamówienia, o czym informujemy w osobnej wiadomości e-mail.

Potwierdzenie wysyłki
Wiadomość e-mail "Potwierdzenie wysyłki" otrzymasz, gdy paczka zostanie przekazana wybranej firmie kurierskiej.

Otrzymanie płatności
Po otrzymaniu płatności prześlemy potwierdzenie w wiadomości e-mail. Wiadomość ta zostanie wysłana niezależnie od wybranej metody płatności.

Potwierdzenie zwrotu
Jak tylko twój zwrot dotrze do naszego centrum logistycznego, dostaniesz od nas informację, drogą elektroniczną, potwierdzająca przyjęcie towaru.

Wróć